Domek
na wzgórzu

noclegi na Mazurach

Przytulne miejsce dla każdego, kto chce wypocząć w spokojnym, klimatycznym miejscu. Zapraszamy serdecznie przez cały rok!

Giżycko to przepiękna miejscowość, 

w której można aktywnie spędzić czas wraz z rodziną oraz swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Dobrze jest zatem przyjrzeć się bliżej, jakie atrakcje oferuje Giżycko.

Twierdza Boyen Gizycko

Twierdza Boyen

Co warto zobaczyć w Giżycku?

Giżycko to urocze miasto, w którym można aktywnie spędzić wczasy z rodziną. Warto zatem zobaczyć twierdzę Boyen, która jest uważana za najbardziej znaną atrakcję. Mogą z niej korzystać bezpiecznie dzieci. Dobrze jest też odwiedzić most obrotowy, który jest unikalną atrakcją i kojarzoną z Giżyckiem. Należy też dodać, że taki most jest regularnie używany. Bardzo fajną atrakcją, szczególnie dla dorosłych jest lot balonem nad jeziorami. Jest to niezapomnianą atrakcją, z której warto skorzystać, by zobaczyć piękne widoki z lotu ptaka. Gdy chcemy mieć nieco mniej aktywny wypoczynek, to warto wybrać się na plażę nad jezioro Niegocin. Jest to bardzo piaszczysta plaża, nad którą można spędzić miło czas. Gdy chcemy zwiedzić port i statki, to świetnym wyborem jest Port Żeglugi Mazurskiej, skąd odbywają się codzienne rejsy, przez co można zwiedzić jeziora i okolice innej perspektywy. Będą w Giżycku w okresie letnim nie można również nie skorzystać z atrakcji, jaką są kajaki. Zwieńczeniem zwiedzania Giżycka może być wieża ciśnień, gdzie na szczycie znajduje się kawiarnia. Z takiej kawiarni rozciągają się przepiękne widoki na okolicę. 

Noclegi w Giżycku
można znaleźć w różnych lokalizacjach - zarówno w centrum, jak i na obrzeżach miasta oraz w okolicy. Szczególnie w sezonie letnim pojawia się sporo mieszkań wakacyjnych, które można zarezerwować na weekend, kilka dni czy dłużej.  Dużą popularnością cieszą się apartamenty blisko centrum, dzięki czemu atrakcje miasta, plaża, jezioro, restauracje - są na wyciągnięcie ręki. 

Bardziej wymagający Goście nocleg znajdą w licznych luksusowych hotelach, które cieszą się dobrą opinią. Ale pobyt w Giżycku wcale nie musi być drogi.

Warto przed wyjazdem skontaktować się gospodarzami noclegów - przy dłuższych pobytach można otrzymać zniżkę na pobyt w Giżycku. Zamiast rezerwować noclegi online, lepiej po prostu porozmawiać i uzgodnić szczegóły pobytu telefonicznie.

Wieża Ciśnień w Giżycku

Wieża Ciśnień w Giżycku

Kiedy najlepiej przyjechać do Giżycka?

Do Giżycka można przyjechać praktycznie o każdej porze roku. Giżycko jest przepiękną miejscowością i można ją odwiedzać o każdej porze roku. Warto odwiedzić to miasto w lecie, kiedy można przepłynąć jeziora statkami, czy kajakami. W lecie można również odpocząć na plaży. Natomiast jesienią, wiosną czy zimą można bez problemu korzystać z długich spacerów po mieście, czy plaży wokół przepięknych jezior, które wyglądają o każdej porze fantastycznie. Warto też wspomnieć o parku linowym, który jest fajną atrakcją dla dzieci dostępną praktycznie przez cały rok.

domek-blanki.pl :: Całoroczne noclegi na Mazurach dla całej rodziny